• Yeni
  • Fırsat

AKILLI ( SMART ) CAM AÇ KAPA ANAHTARLI KARARTMA FİLM

  • OEM
  • HİZMETSF001

Cama teknolojik bir yaklaşım..Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilecek karartma fonksiyonu..Tek düğme kontrollü ilave ışık ve ısı yalıtımı... Uygulamalı Film ürün Birim Fiyat m2 bazında sunulmakta olup keşif sonrası kullanılacak aksesuarlar ayrı fiyatlandırılacaktır.

1.500,65
Fiyatı Düşünce Haber Ver

 

Birim fiyat m2 pdlc film yüzey uygulama içindir.Teklif alabilmek için en az 5 m2 sepet oluşturabilirsiniz.

Uygulama Alanları 

KURUMSAL ALANLAR

Toplantı odaları, konferans salonları, okullar, hareketli kapılar ve pencereler, ofis bölme camları, yönetici ofisleri, ara kapılar, çatı pencereleri, fuar sergileri ve kumanda merkezleri.

HOTELLER VE RESTAURANTLAR

Otel odası mahremiyet bölümleri, banyo / yatak odası gizlilik perdesi, harici pencereler, kapılar, konferans merkezi pencereleri ve çatı pencereleri, bar ve restoran ekranları, tuvalet kabinleri, mağaza vitrinleri, korkuluklar ve balkonlar.

YAŞAM ALANLARI

Banyo bölmeleri, hareketli kapılar ve pencereler, projeksiyon perdeleri, kapılar, cam oda bölmeleri, kış bahçeleri, tavan pencereleri, güneşlikler ve perdeler için bir alternatif olarak.

GÜVENLİK

Güvenlik pencereleri (kurşun geçirmez cam içeren), banka kasiyer penceresi ve otomatik para çekme sistemi, vizyon panelleri, giriş fuayesi ve hücre kapıları ve pencereleri.

YERLEŞİM

Banyo bölücüler, çalıştırılabilir kapılar ve pencereler, projeksiyon perdeleri, kapılar, sürgülü kapılar, tavan pencereleri ve güneşlikler ve perdeler için bir yedek olarak.

EĞLENCE ve SHOWROOM

Arka projeksiyon ekranları, özellik ekranları, özel efekt panelleri ve show ekranları.

PROJEKSİYON

Dahili veya harici yüksek çözünürlüklü arka projeksiyon. Projektör 1 ila 3 metre uzakta olmalı ve optimum çözünürlük için hafif eğimli olmalıdır.

SAĞLIK HİZMETİ

Hastane (kreş, acil servis, yoğun bakım, ameliyathane), klinikler, yangına dayanıklı kapılar, gizlilik / kısıtlayıcı izleme alanları.

TAŞITLAR

VIP araç camları ve güvenlik çözümleri

 

PDLC akıllı camlar jaluzilerden farklı olarak elektrik akımı kesilerek milisaniyeler içinde camlar buzlu cama dönüştürülebilir ve mahremiyet korunur. 
Ofis uygulamalarının dışında dış cephe camlarında perde göreviyle, otel odalarında banyo bölmelerinde, tuvalet kabinlerinde, kontrol odalarında ve endüstriyel tesislerde, araştırma laboratuvarlarında, terminaller, hava alanlarında güvenlik bölmeleri ve pasaport gişelerinde, spor tesisleri, saunalar ve yüzme havuzlarında, lüks ev ve rezidans konseptlerinde akıllı cam sistemlerine yer verilmektedir. 
Diğer kullanım alanı ise medikal tesislerdir. MRI ve X-ışınları tomografi odaları, yeni doğan ve yoğun bakım üniteleri, kemoterapi bölümleri ve hasta odaları ve paravanlar gibi farklı zamanlarda mahremiyet gerektiren bölmeler akıllı camlar ile donatılabilir.

PDLC filmlerin ters projeksiyona uygunluğu bu malzemeyi pazarlama faaliyetleri için kullanılabilir kılmaktadır. 

Vitrinlerde yer alan ters projeksiyon filmlerine veya LCD ekranlara alternatif olarak sunulmaktadır. Projeksiyon gerçekleştirilmediği taktirde filmler transparan faza geçirilerek vitrindeki ürünlerin gösterilmesi sağlanabilir. PDLC film üzerinde ters projeksiyon özelliği kontrol odalarında da kullanılmaktadır.

PDLC akıllı filmler mimari camlar dışında otomotiv, raylı sistem, beyaz eşya ve mobilya sektörlerinde endüstriyel ürün tasarımcılarına yeni imkanlar sağlamaktadır. 

Otomobil cam tavanları için güneş kontrolü sağlayan elektrikli perdeler, kapağını açmadan içine göz atılabilecek buzdolapları, akıllı vitrinler, akıllı cam tahtalar PDLC filmler kullanılarak geliştirilmiş endüstriyel ürünler arasında sayılabilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

© 2019 İbrahim Özer- İO Bilişim Teknoloji Tasarım Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.