Sık Sorulan Sorular

ÜYELİK İLE İLGİLİ BİLGİLER

 

 

 • Üye olmak ücretli midir?
  Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.
  Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın
 • Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?
  İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır.
 • Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?
  Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.
 • TC kimlik numaramı vermek zorundamıyım?
  Şirket olarak "Tüzel kişilik " üye oluyorsanız " HAYIR " .Bu durumda Gerçek ve TAM Ünvanınızla  ilgili  Vergi dairesi ve Vergi Numarası alanlarını doldurmanız yeterlidir.Ancak  Son Kullanıcı Şahıs veya Şahıs Firması iseniz  TC kimlik Numaranızı Mutlaka Yazmalısınız.Bunun yanısıra varsa WEB SİTENİZ , Fatura ve Teslimat adresleri de DOĞRU ve EKSİKSİZ doldurulmalıdır.

 

ALIŞVERİŞ PROSEDÜRLERİ

 

 • Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim ?
  İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır. Ücretsiz üyelik için tıklayın
              BAZI ÖNEMLİ    BİLGİLER
             1- Minimum güncel alışveriş miktarı 3000 TL dir.Altındaki sipariş miktarları alışveriş sepetinizin kapatılmasına  bir uyarıyla engel olur.
             2-En hızlı teslimat  Kredi kartı ile yapılan ödemelerde gerçekleşmektedir.Ödeme onayı hızlı alınmaktadır...
             3-Havale / EFT ödeme seçeneğini yapanlar Fiilen ödeme yapmadan sipariş listelerini mail yoluyla kendilerine ve bize iletmiş olurlar.Bu işlem Kredi Kartı ile 
                 ödeme yapan müşterlerimiz için  de OTOMATİK olarak gerçekleşmektedir.
 • Alışveriş Sepeti nedir?
  İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizdekilere ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklan-MAZ ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam ede-MEZSİNİZ
 • Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?
  1) Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız.
  2) Yada sol menü'den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz. Sayfamız tasarım esmasında marka , parça sayısı , özellik, kategori ve Tema dikkata alınarak özenle hazırlanmıştır.
 • BAŞARILI BİR SİPARİŞ NASIL OLUŞTURABİLİRİM ?

  Ürünlerinizi sepetinize ekleyiniz.
  Kargo aşamasında "Kendi imkanlarım ile teslim almak istiyorum" ( Bu seçenek artık Varayılan tek Seçenek olarak gelmektedit ) şıkkını seçiniz.
  Ödeme aşamasında "HAVALE" veya "KREDİ KARTI İLE ÖDEMEK İSTİYORUM" şıkkını seçiniz.
  Son olarak , ÖDEME aşamasını geçtikten ve SİPARİŞ NOTU bölümüne gerekli notunuz varsa yazdıktan sonra sol alt tarafda "Siparişi Onaylıyorum" yeşil butonuna tıklayınız.
  Bu aşamadan sonra siparişiniz otomatik olarak sistem tarafından bize E-POSTA ile bildirilecektir.

   
 • Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?
  Sayfamız da siparişleriniz sadece Banka Havalesi   ve Kredi Kartı ile alınmaktadır.( Kredi kartı ile  taksitli alış-veriş sistemimiz henüz açık değildir.Bu seçenek açıldığın da üyelerimize e-posta ile bildirilecektir.)
  1) Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişler de , size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmetedir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını yazmayı lütfen unutmayınız.
      Sipariş işlemlerinin daha hızlı yürüyebilmesi için ödeme işleminden sonra lütfen Ödeme Bildirim Formu 'nu doldurunuz.
  2) Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.
   
 • Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
  Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir. Şu an için  teslimat şekillerimiz Kargo ve Ambarladır. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi ofisimizden alabilirsiniz. TÜM SEVKİYATLAR ÜCRET ALICIDIR.KOLİ-PARSEL TÜRÜ gönderileriniz için  UPS ile Özel Fiyat Anlaşmamız bulunmaktadır.Uygun sevkiyat koşulları oluşturma konusunda alıcı ile ortak hareket etmekteyiz.
 • Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorundamıyım ?
  Sayfamızdan şimdilik sadece Banka havalesi veya tek çekim Kredi Kartı ile alışveriş yapabilirsiniz ,Bazı Bankaların sunduğu TAKSİT KARTLAR FİYAT ARTIŞI OLMADAN sadece bankanın ÖZEL imkanları sayesinde TAKSİTLE ALIŞVERİŞE İMKAN SAĞLAMAKTADIR.    Kredi kartı ile taksitli alışveriş sistemimiz alt yapı olarak hazırdır fakat kullanıma açık değildir . İnternet sitemiz de yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. Daha detaylı bilgi için tıklayın

© 2019 İbrahim Özer- İO Bilişim Teknoloji Tasarım Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.